Zapraszamy na Ogólnopolską Paradę Seniorów „Dojrzali Wspaniali”.

Data: 05.08.2019 r., godz. 14.35    1062
Fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza na Ogólnopolską Paradę Seniorów.
Fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza do Warszawy 24 sierpnia 2019r. na VI edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Parada rozpoczyna się o godz. 12 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a (początek ul. Nowy Świat), następnie przemarsz na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.

Na terenie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Piknik Pokoleń. Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, różnych aktywności, poczęstunku, drobnych prezentów, dancingu z DJ Wiką, obejrzeć koncert Krzysztofa Krawczyka i wielu innych atrakcji. W panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in. znani aktorzy, piosenkarze, prezenterzy, dziennikarze, publicyści, Szczegóły na stronie www.parada.zaczyn.org.

Gmina Wyszków wspólnie z Radą Seniorów proponuje seniorom skorzystanie ze zorganizowanego bezpłatnego transportu na to wspaniałe, radosne święto, na którym będzie można spotkać seniorów z całej Polski.

Zapisy na wyjazd przyjmowane są do dnia 12.08.2018r. w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, pokój 116 lub telefonicznie tel. 605 071 901 u Pełnomocnika Burmistrza ds. senioralnych Lidii Stępkowskiej.
Całe wydarzenie jest bezpłatne i otwarte. Czekamy na zgłoszenia.