Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Liczba odwiedzających: 557
Czas trwania wydarzenia: od: 18.11.2022 r., godz. 15.45 do: 24.11.2022 r., godz. 17.00

 „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”, 18 – 24 listopada 2022, godz. 15:45, PREMIERA!!! Polska 2022, reżyseria: Anna Błaszczyk, animacja, czas trwania: 70 minut.


„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale i ekranizacja  bestsellerowych książek  „Proszę mnie przytulić" autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak. Aby spełnić swoje marzenie o wyjątkowym torcie, Miś będzie musiał przekonać Tatusia, że wędrówka przez las ku Złotej Krainie może być przyjemna oraz udowodnić, że jest wystarczająco dorosły, by ruszyć ku nieznanej przygodzie. Zagadkowe wskazówki przekazane bohaterom przez pszczoły wiodą Misie na skraj lasu, gdzie po raz pierwszy skonfrontują się z największą zagadką – tajemniczym i nieodgadnionym światem ludzi.


Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!