Pies w rozmiarze XXL

Liczba odwiedzających: 526
Czas trwania wydarzenia: od: 02.09.2022 r., godz. 15.15 do: 08.09.2022 r., godz. 16.30

„Pies w rozmiarze XXL”, 2 – 4 i 6 - 8 września 2022, godz. 17:00 (2D, dubbing), 5 września 2022, godz. 15:15 (2D, dubbing), USA 2022, reżyseria: Mark A.Z. Dippé, animowany/familijny/komedia/przygodowy, czas trwania: 87 minut.


NAJWIĘKSZY przyjaciel człowieka w nowej produkcji reżysera filmów o przygodach słynnego kota Garfielda. Marmaduke, to ulubiony pies Ameryki w rozmiarze XXL, którego pierwsze komiksowe przygody rozpoczęły się blisko 70 lat temu i były publikowane w 20 krajach.


W polskiej wersji językowej głosu kultowemu Marmaduke’owi użycza niezrównany Cezary Pazura!


Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?