Spektakl Klinika Marzeń czyli botox po polsku

Liczba odwiedzających: 314
Czas trwania wydarzenia: od: 03.12.2023 r., godz. 18.00 do: 03.12.2023 r., godz. 20.00

Opis spektaklu „ KLINIKA MARZEŃ” czyli botox po polsku - spektakl komediowy


Czy na pewno podobasz się mężowi? A może zrób sobie sztuczne usta? rzęsy?, brwi?, nosek? liposukcję? Tylko się nie śmiej… Będziesz najpiękniejsza „ laską”  na świecie. Przecież nie jesteś próżna i głupia , takie czasy. Botox w modzie.


 A ty mężusiu, jesteś na pewno doskonały? 


 „ Klinika Marzeń” czyli botox po polsku to rozśpiewana komedia o próżności i bezmyślności ludzkiej. O wszechobecnej modzie na sztuczność, kult ciała.  W groteskowy sposób pokazujemy też „pozorny dobrobyt” za którym tak ślepo gonimy, nie mając czasu dla najbliższych. Stres  i agresja od rana do wieczora, nawet na urlopie… Sztuka niczym krzywe zwierciadło demaskuje nasze przywary.


To humorystyczna opowieść o relacjach męsko-damskich. Ukazująca, dążenie do pragnień tych mniej i bardziej przyziemnych. A kto i co sobie powiększył, lub zmniejszył, dowiecie się podczas spektaklu. 


Akcja sztuki rozgrywa się w tradycyjnym górskim schronisku, w którym dochodzi do konfliktu między turystami- ceprami z Warszawki a Góralami . Efekt jest zaskakujący. Wszyscy możemy pośmiać się z samych siebie.


Scenariusz spektaklu oparty jest na motywach sztuki pt.” Bracia Syjamscy”  Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej. Reżyseria i oprawa muzyczna- Małgorzata Puzio – Miękus.


Grają znani i lubiani aktorzy Teatru Maskarada: Aurelia Sobczak, Małgorzata Puzio, Krzysztof Krupiński, Krzysztof Kucucha, Filip Miękus, Jacek Borkowski, Weronika Wojda.


 TEATR MASKARADA- założony  w 2010r przez aktorkę, scenarzystkę Małgorzatę Puzio .  (znana z ról drugoplanowych w licznych serialach i filmach np.: „Wojna i miłość 1920” , Teatr TVP- „ Cena władzy”, seriale „ Ojciec Mateusz” , Komisarz Aleks” , „ Na wspólnej”  i inne.


www.malgosia-puzio.pl)


Gramy przedstawienia dla szerokiej widowni, od dzieci przez młodzież i dla dorosłych. Wystawialiśmy takie tytuły jak: „Tango „ Mrożka, „ Bóg” W. Allen, „ Mieszczanin-Szlachcicem” Molier, „ ZIUK” , „ Balladyna cud dziewczyna”,  „Alicja w krainie czarów” , „ Tajemniczy ogród”  Opowieści z Narni” i inne. 


Nasze spektakle  prezentujemy na Sali Koncertowej- scena im. Fryderyka Chopina w Radzyminie, MCER- Marki (Miejskie Centrum Edukacyjno- Rekreacyjne, czy MDK- Wołomin i inne Ośrodki Kultury w województwie mazowieckim)


klinika_marzen_wyszkow.jpg (8.63 MB)