John Wick 4

Liczba odwiedzających: 674
Czas trwania wydarzenia: od: 28.04.2023 r., godz. 19.00 do: 04.05.2023 r., godz. 22.30

"John Wick 4”, 28 kwietnia – 4 maja 2023, godz. 19:00 (2D, napisy),USA 2022,  reżyseria: Chad Stahelski, akcja/thriller, bsada: Keanu Reeves, Bill Skarsgard, Laurence Fishburne, Ian McShane, Donnie Yen, Scott Adkins, czas trwania: 169 minut.


Rekordowa ilość akcji, kul, krwi i rozbitych samochodów oraz sekwencje walk, które przejdą na zawsze do historii kina.


Keanu Reeves powraca, by stanąć do decydującej walki z błyskotliwym i bezlitosnym Billem Skarsgardem, który pokazał już swoje mroczne oblicze w przerażającym „TO”.


O wolność na ubitej ziemi Nowego Jorku, Paryża, Tokio i Berlina.


Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że


może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.