Gmina Wyszków poszukuje właściciela psa, który na zgłoszenie policji został odłowiony 18.04.2026r. w godzinach wieczornych w miejscowości Wyszków, ul. 3 Maja okolice szpitala. Samiec, maść: tricolor: biało- czarno - rudy, nie posiada czipa.

Liczba odwiedzających: 72

18.04.26r. 3 Maja.jpg (4.25 MB)