Przypominamy o wniesieniu II RATY za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Data: 14.05.2026 r., godz. 00.00    324
Prosimy wszystkich przedsiębiorców korzystających z zezwoleń o przeczytanie komunikatu

Wyszków, 12.05.2026r.

                                                

 

Wydział Spraw Obywatelskich i Administracji

       

 

            

      Burmistrz Wyszkowa przypomina, że z końcem maja 2026r. przedsiębiorcom prowadzącym punkty sprzedaży napojów alkoholowych upływa termin wniesienia opłaty II  RATY za korzystanie z  zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, przeznaczonych do spożycia w miejscu i poza miejscem sprzedaży.

Opłatę należy wnieść na rachunek Urzędu Miejskiego w Wyszkowie (numer konta: 25  8931 0003 0002 2233 2039 0003), najpóźniej do dnia 31 maja 2026r.

Płatności można dokonać w Polskim Banku Spółdzielczym przy ul. Tadeusza Kościuszki w  Wyszkowie, w Punkcie Kasowym PBS w Urzędzie Miejskim, bądź też przelewem na rachunek gminy. O terminie decydować będzie data stempla pocztowego, potwierdzenie dokonania  przelewu w banku lub przez internet.

Niedopełnienie powyższego obowiązku, z uwzględnieniem zapisów art. 18 ust. 12 pkt 5 (tj. Dz.U. z 2023r., poz. 2151 z późn. zm.) ustawy z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, skutkować będzie wygaśnięciem zezwolenia.